Skrzat Helpik w Carrefour

Aktualizacja dnia 13.11.2016

Skrzat Helpik podbija Polskę. Można kupić go w Carrefour

W tym roku Skrzat Helpik zaproszony został do Sieci Carrefour.

To jedyna sieć w Polsce, która w swojej ofercie świąteczych dekoracji posiada Skrzata Helpika.

Dla nas to ogromny zaszczyt, a dla fanów Helpika wielkie udogodnienie, ponieważ nie muszą kupować skrzata przez internet lecz bezpośrednio z pókłi sklepu Carrefour.

W sumie do 71 największych Marketów Carrefour w Polsce trafiło 2400 sztuk skrzatów.

1200 Helpinek i 1200 sztuk Skrzatów Helpików.

Poniżej przedstawiamy wykaz wszystkich Sklepów Carerefour w których dostępne są nasze Skrzaty:

 

Sieć Carrefour, jest jedyną w Polsce siecią sprzedaży detalicznej, gdzie nabyć można nasze Skrzaty Helpiki. Cały dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na przystosowanie nowego Centrum Aktywnego Seniora, do którego przeprowadzimy się - mamy nadzieję już w lutym 2017 roku. Dlatego też, zachęcamy Państwa do zakupu naszych Skrzatów. Będzie to pewnego rodzaju cegiełka i Wasz wkład w remont nowej Siedziby Stowarzyszenia i sal Centrum Aktywnego Seniora.

 

Przy tej okazji warto zaznaczyć iż obecnie nasz Skrzat Helpik, dostępny jest tylko w trzech miejscach sprzedażowych w Polsce.

1. Ww. lista sklepów Carrefour,

2. nasz sklep internetowy

3. www.allegro.pl

 

Piszemy o tym, ponieważ docierają do nas syganły, iż nieuczciwa konkurencja próbuje swój produkt sprzedawać jako naszego Helpika.

W zwiazku z tym podjęliśmy już szereg działań prawnych aby zabezpieczyć Skrzata i markę Helpika celem zaprzestania plagiatu przez nieuczciwe osoby.