Spotkanie_Chorzele

Aktualizacja dnia 25.01.2016

Kolejne spotkanie sieciujące za nami

W minionym tygodniu odwiedziliśmy Dom Kultury w Chorzelach. Tam, w każdy poniedziałek o godzinie 17.00. spotyka się grupa Seniorów z terenu Chorzel oraz miejscowości ościennych.

Dzięki uprzejmości Dyrektora placówki a także Pani Henryki Ejmy - szefowej tamtejszego klubu Seniora spotkaliśmy się z grupą ok. 40 osób będących człokami chorzelskiej organizacji.

Dwugodzinne spotkanie zaowocowało wieloma ustaleniami i wstepnymi deklaracami ze strony zarówno członków zarządu naszej organizacji jak i przedstawicieli chorzelskich Seniorów.

Przed nami jeszcze kilka spotkań w tym mieście w najbliższym czasie..

Dziękujemy obecnym za ogromne zainteresowanie naszą organizacją. Liczymy, iż to spotkanie zaowocuje bardzo dobrą współpracą mającą na celu zwiększenie aktywności naszych Seniorów.