Sanatoria

W 2016 roku, stawiamy w dużej mierze na aktywny wypoczynek połączony z zabiegami leczniczymi oraz rehabilitacją.

Dla członków naszego Stowarzyszenia przewidzieliśmy kilka propozycji 15-sto dniowego wypoczynku nad morzem, w trakcie którego oprócz aktywności fizycznej zapewniamy także poprawę kondycji zdrowotnej poprzez indywidualnie dobrane zabiegi lecznicze.

W kwietniu 2016 roku, zapraszamy Państwa nad morze, a dokładnie do Ośrodka Rekreacyjno Wypoczynkowego Polonez w Mielnie - Unieściu.

W ramach oferty przygotowaliśmy kilka turnusów wypoczynkowych na rok 2016.

Cena wyjazdu trwającego 15 dni obejmuje:

• 14 noclegów w pokojach dwu lub trzy osobowych
  • 14 śniadań
  • 14 obiadów
  • 12 kolacji
  • Kolację powitalną z zabawą integracyjną
  • Kolację pożegnalną z zabawą taneczną
  • Zakwaterowanie w hotelu oddalonym od plaży w odległości ok. 200 metrów
  • Przejazd autokarem w obydwie strony
  • Ubezpieczenie
  • Opiekę rezydenta w trakcie pobytu
  • Fachową opiekę medyczną
  • Konsultację lekarską i dobór zabiegów w trakcie trwania turnusu
  • Dwa zabiegi lecznicze dziennie, dobrane indywidulanie wg. potrzeb uczestnika turnusu
  • Całodniową wycieczkę autokarową w cenie pobytu

Cena 1199,00 zł/osoba

Ośrodek, w którym zapewniamy zakwaterowanie, to całoroczny obiekt, położony w odległości 200 metrów od Morza Bałtyckiego

i 100 metrów od Jeziora Jamno. PRW POLONEZ posiada 27 pokoi 1, 2 i 3 os. , jak również 3 pokoje typu studio /dwupokojowe/.

Wszystkie pokoje posiadają łazienki i TV, ponadto wyposażone są w sprzęt plażowy, czajnik, radio i ręczniki.

Do dyspozycji gości oddane są także: winda i duży słoneczny taras od południowej strony ze stolikami i parasolami.

Oferta Ośrodka Rekreacyjno Wypoczynkowego POLONEZ przewiduje urozmaicone min. 2 zabiegi rehabilitacyjne dziennie oraz bardzo smaczne trzy posiłki dla każdego uczestnika w ciągu dnia.

Na powitanie i pożegnanie gości organizowane są przyjęcia przy muzyce. Ponadto dla swoich gości Ośrodek organizuje grilla, wycieczkę całodniową do Kołobrzegu, Ogrodów Hortulus i skansenu chleba, a dla zainteresowanych wycieczkę statkiem po Jeziorze Jamno oraz kolejką do latarni morskiej w Gąskach .

Ośrodek rekreacyjno Wypoczynkowy POLONEZ gwarantuje wypoczynek w kameralnej i sympatycznej atmosferze .